ارز دیجیتال و توکن شیبا ورس Shibaverse VERSE

ارز دیجیتال و توکن شیبا ورس Shibaverse VERSE

رمزارز شیباورس توکن کاربردی متاورس شیبا اینو است اما توکن ورس یک توکن کاربردی (Utility Token) برای صرافی غیرمتمرکز Bictoin.com و ولت مربوطه می‌باشد. این دو را با هم اشتباه نگیرید. شیبا ورس به دنبال ایجاد یک دنیای دیجیتال غیرمتمرکز بر روی بلاکچین است و ویژگی‌هایی مانند واقعیت مجازی، املاک دیجیتال، NFT ها، بازی‌کن-پول‌دربیار (GameFi)، شغل‌های فریلنسر و جنبه‌های تعاملی را در یک محیط جذاب به هم تنیده است. VERSE یک توکن ERC20 است که برای خرید املاک جدید و سایر دارایی های nft و شرکت در ویژگی‌هایی نظیر pay2earn استفاده می شود.

توکنومیکس شیبا ورس

شیبا ورس کاملاً یک پروژه ERC20 مبتنی بر جامعه است و به همین دلیل، ۱۰۰٪ از عرضه در گردش ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ VERSE به جامعه میرسد. ۸۰٪ از عرضه (۸۰۰،۰۰۰،۰۰۰) در عرضه به صرافی‌های غیرمتمرکز (ShibaSwap & UniSwap) برای تامین نقدینگی این صرافی‌ها قرار دارد. ۲۰٪ دیگر (۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰) برای کاربران اکوسیستم شیبا (توزیع شده به صورت airdrops در Q1 2022) VERSE استیک‌کنندگان و پاداش های کاربران اولین پلتفرم ShibaVerse رزرو شده است.

آینده شیباورس

متاورس ممکن است در دهه آینده بازار چند تریلیون دلاری باشد که به این معناست که فرصت‌های فراوان برای رمزارزها وجود دارد. آیا شیبا اینو که رسما با شیباورس وارد متاورس شده، فشار لازم برای پرواز دوباره آن را تامین می‌کند؟

گلدمن ساکس اخیراً با این ادعا که کل فضای متاورس حدودا ۸ تریلیون دلار موجی از امیدواری‌ها را ساخت. این به این معناست که اقدامات مربوط به متاورس قادر به ایجاد ارزش حدود یک‌سوم تولید ناخالص ملی فعلی آمریکا است! به همین دلیل است که پروژه متاورسی شیبا اینو ممکن است تنها یکی از نخستین گام‌ها باشد.

در نتیجه، توکن شیبا ورس پتانسیل زیادی به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری دارد. با پشتیبانی قوی جامعه خود و ورود آن به بازار رو به رشد متاورس، نکته‌ای است برای سرمایه‌گذاران که این پروژه را نیز رصد کنند. با این حال، در هر سرمایه‌گذاری، مهم است که تحقیقات خود را انجام داده و خطرات را قبل از تصمیم‌گیری ارزیابی کنید.

نوشته‌های مشابه