21گام تا موفقیت در بازار کریپتو کارنسی و ارزهای دیجیتال

۲۱گام تا موفقیت در بازار کریپتو کارنسی و ارزهای دیجیتال Mahdi BML

برای ورود به آکادمی کریپتومنتور روی این دکمه بزنید:

آکادمی کریپتومنتور

یا

معرفی کامل دورهٔ ۲۱گام

اگر می‌خواهید بدانید که چه مطالبی در دوره آنلاین ۲۱گام آموزش ارز دیجیتال در آکادمی کریپتومنتور یاد خواهید گرفت، خلاصه‌ای از آن‌ها را در ادامه خواهید دید.

 

حتی اگر مدتی است که در بازار رَمزاَرزها یا ارزهای دیجیتال فعال هستید، مطمئن هستم این ۲۱گام آموزش رایگان ارز دیجیتال، برای شما هم مفید خواهد بود.

قبل از هر دورهٔ آموزش ارز دیجیتال یا سرمایه‌گذاری و معامله‌گری، ابتدا با گذراندن این ۲۱گام آموزش رایگان ارز دیجیتال و از طریق درک کاملِ مفاهیمِ اساسیِ بازار، فناوری بلاک‌چین و رمزارزها، برای دوره‌های آموزشی مختلف و سپس کسب سود و درآمد آماده شوید.
اگر حتی تصمیم ندارید که خودتان به شکل فعالانه در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید به نظرم نیاز است که حداقل مبانی فناوری نوپای بِلاک‌چِین و رَمزاَرز را یاد بگیرید تا در آینده‌ای بسیار نزدیک از سواد لازم برای زندگی در یک جهان غیرمتمرکز برخوردار و نیز راهنمای خوبی برای خانواده، فرزندان یا اطرافیان خود باشید.
ضمناً ممکن است بعد از گذراندن ۲۱گام آموزش رایگان ارز دیجیتال که برای شما طراحی کرده‌ام، علاقه‌مند شدید خودتان هم در بازار جذاب رمزارزها شروع به کسب درآمد، تحلیل، آموزش ارز دیجیتال، تولید محتوا، سرمایه‌گذاری یا معامله‌گری نمائید.

بدون تعارف

در طی سال‌ها تجربه در بازارهای مختلف از جمله بازارهای مالی و بازار کالا، متوجۀ یک سری کمبود یا نقصِ اطلاع و آگاهی میان فعالان بازار بوده‌ام. چه فعالان حوزه کسب‌وکار و چه مشتریانِ این کسب‌وکارها و چه متقاضیان راه‌اندازی استارتاپ و کسب‌وکار.

طی این سال‌ها، تماس‌های بیشماری از طرف دوستان یا آشنایان داشته‌ام مبنی بر اینکه پس از معامله یا خرید یا فروشِ یک ارز دیجیتال، ملک، خودرو و کالا یا خدمت دیگر، و یا پس از راه‌اندازی یک کسب‌وکار، خودشان یا اطرافیانشان دچار مشکل شده‌اند. اغلب ما به دلیل نداشتن آگاهی، از خیلی از خریدها یا فروش‌ها منصرف می‌شویم یا متاسفانه خرید یا فروشی را به اشتباه انجام می‌دهیم! در بهترین حالت، به فروشنده‌ای که فکر می‌کنیم باید حتما در مورد کالا یا خدماتِ مورد نظر ما تخصص مورد نیاز را داشته باشد، اعتماد می‌کنیم و نهایتاً شاهد خواهیم بود که باز هم به نتیجه مطلوب نرسیدیم! در مورد راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا استارت‌آپ، وضعیت از این که توضیح دادم هم بدتر است!

در هر صورت مقصر اصلی خود ما هستیم! اغلب افراد مخصوصاً و مخصوصاً در ایران، یاد نگرفته‌اند که در خصوص هر امر تخصصی، آموزش ببینند یا به متخصص یا مشاورِ مربوطه رجوع کنند و قبل از اینکه میلیون‌ها و میلیاردها تومان یا حتی دلار، ضرر کنند، با یک همفکریِ رایگانِ دوستانه یا حتی یک مشاوره تخصصی با هزینه‌ای معقول، جلوی تمام ضررهای آینده را گرفته و در مسیر درستِ سودآوری قدم بردارند. من هم در همین جامعه و زمانی که تجربه یا دانش کافی نداشتم و یا به متخصصی مراجعه نکردم دچار این اشتباهات شده بودم.

دو راه برای موفقیت وجود دارد: ۱- خودتان چیزی را داشته باشید که نیاز دارید یا ۲- آن را از دیگران بگیرید. مسیر دوم مستلزم فروتنی است. بهترین حالت آن است که هر دو را داشته باشید.
ری دالیو، کتاب اصول اساسی

بدون تعارف بگویم، اغلب ایرانی‌ها دوست دارند که راه درست یا کار درست را «خودشان» کشف کنند، حتی اگر این راه سال‌ها توسط دیگران تجربه و آزموده شده باشد! شاید می‌خواهند شخص دیگری دلیل موفقیت آنها نباشد و به آیندگان بگویند «من خودم به اینجا رسیدم». «من» یا «خودم» به این معنا است که هیچ انسان یا سازمان یا جامعه یا زیرساختی در رسیدنِ این شخص به موفقیت دخیل نبوده است. این موضوع ریشه‌های جامعه شناختی دارد که خارج از بحث ما است ولی به این سخن از آرنولد شوارتزنگر (قهرمان پرورش اندام جهان، بازیگر محبوب هالیود (فیلم‌های ترمیناتور)، فرماندار سابق ایالت کالیفرنیای آمریکا و یکی از ۱۰۰ نفر از تاثیرگذارترین اشخاص در جهان از نگاه مجله تایمز) بسنده می‌کنم که گفت:

دقیقا با «هیچ» به اینجا (آمریکا) آمدم. در عید شکرگزاری، بدنسازهای باشگاه به آپارتمانم آمدند و برایم بالش، ظروف و همه چیزهایی که نداشتم را آوردند. هیچ یک از ما نمی‌تواند به تنهایی موفق شود. هر لقبی می‌خواهید به من بدهید اما هیچ وقت به من نگوئید «خودساخته». بدون کمک، هرگز در زندگی موفق نمی‌شدم. آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر (ویدئو: آکادمی یوبان)

تاسیس آکادمی آموزش رمزارز و بلاکچین #کریپتومنتور

تمام اینها برای من انگیزه و مسئولیت اجتماعی و ماموریتی تعریف کرد که امروز بتوانم مسیری برای شما عزیزان طراحی کنم که به نظرم هر شخصی که بخواهد قدم در دنیای بازار ارزهای دیجیتال یا صحیحتر بگویم، بازار رَمزاَرزها بگذارد به آن نیاز دارد. علاوه بر ۲۱گام رایگان در وبسایت مهدی بیک‌محمدلو، با خرید و مطالعه دوره آنلاین ۲۱گام آموزش ارز دیجیتال در آکادمی آموزش رمزارز و بلاکچین کریپتومنتور، شما از طریق درک کامل مفاهیمِ اساسی بازار و فناوری بِلاکچِین، آماده می‌شوید که:

 1. خودتان به شکل امن و مستقل به بازارهای مالی و مخصوصاً بازار رمزارزها وارد شوید و در آن درآمدزایی داشته باشید.
 2. روش تحقیق و یافتن منابع مطالعهٔ بیشتر در خصوص مواردی که در این ۲۱ گام به آنها اشاره شده را یاد می‌گیرید. (من هم همیشه سعی می‌کنم علاوه بر ۲۱گام، مطالب آموزشی و خبری مهم دیگر را نیز برای شما عزیزان در وبسایت قرار دهم.)
 3. در هر دوره آموزشیِ تخصصیِ دلخواهی در زمینه سرمایه‌گذاری یا معامله‌گری در بازار‌های مالی به خصوص بازار رمزارزها شرکت کنید و با تسلط کافی، حداکثر استفاده را از آموزه‌های مِنتورها و اساتید خود ببرید.
 4. برنامۀ مکتوب یا همان اِستِراتِژیِ معاملاتی و سرمایه‌گذاری خود را بنویسید و آن را پیاده‌سازی کنید.

پس خیلی سریع شروع می‌کنیم و به پرسش‌های اساسی در تنظیم یک استراتژی معاملاتی و سرمایه‌گذاری موفق در بازار رمزارزها پاسخ می‌دهیم. من هم به عنوان یک مِنتور در تمامی این گام‌ها کنار شما و راهنما و پاسخگوی شما هستم. در انتهای هر گام، و در قسمت پایین هر صفحه، می‌توانید دیدگاه یا پرسش خود را مطرح نمائید یا مستقیماً از طریق ایمیل با من در ارتباط باشید:

ask@mahdibml.com

اما قبل از هر چیز، در ابتدای ۲۱گام آموزش رایگان ارز دیجیتال باید بدانیم که:

 • بلاکچین و بیتکوین چیست؟
 • چرا در بلاکچین و رمزارز سرمایه‌گذاری کنیم؟

و سپس به پرسش‌های اساسی در تنظیم یک استراتژی معاملاتی و سرمایه‌گذاری موفق در بازارهای مالی پاسخ می‌دهیم:

 • کدام رمزارز را بخریم؟
 • چه موقع بیتکوین یا رمزارز بخریم؟
 • چه مقدار بیتکوین یا رمزارز بخریم؟
 • چه موقع بیتکوین یا رمزارز را بفروشیم؟

و نهایتاً باید بتوانیم استراتژی خود را در عمل پیاده‌سازی کنیم:

 • چگونه کیف پول رمزارز خود را شارژ کنیم؟
 • چگونه بیتکوین یا رمزارز بخریم یا بفروشیم؟

در ادامه، در قالب ۲۱گام آموزش رایگان ارز دیجیتال به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهیم:

۲۱گام آموزش رایگان ارز دیجیتال

بلاکچین و بیتکوین چیست؟

گام ۱ – بلاکچین و زنجیرۀ بلوکی چیست؟

گام ۲ – بیتکوین، رمزارز و ارز دیجیتال چیست؟

چرا در بلاکچین و رمزارز سرمایه‌گذاری کنیم؟

گام ۳ – مشاغل بلاکچینی

گام ۴ – بازده بیتکوین و بازار رمزارزها

کدام ارز دیجیتال یا رمزارز را بخریم؟

گام ۵ – تحلیل فاندامنتال بیتکوین و رمزارزها

گام ۶ – توکنومیک یا اقتصاد توکنی

گام ۷ – عرضه و تقاضا در بازار رمزارزها

چه موقع بیتکوین یا رمزارز بخریم؟

گام ۸ – تحلیل تکنیکال بیتکوین و رمزارزها

گام ۹ – خط روند در تحلیل تکنیکال

گام ۱۰ – حمایت و مقاومت در تحلیل تکنیکال

گام ۱۱ – سیگنال خرید یا ورود در تحلیل تکنیکال

چه مقدار بیتکوین یا ارز دیجیتال بخریم؟

گام ۱۲ – مدیریت سرمایه‌گذاری و سبدگردانی در بازار رمزارزها

چه موقع بیتکوین یا رمزارز را بفروشیم؟

گام ۱۳ – مدیریت ریسک، حد ضرر و برداشت سود

چگونه کیف پول ارز دیجیتال خود را شارژ کنیم؟

گام ۱۴ – ولت یا کیف پول ارز دیجیتال و امنیت آن

گام ۱۵ – دریافت رمزارز و بیتکوین در ولت ارز دیجیتال

گام ۱۶ – شبکه انتقال ارز دیجیتال و کارمزد شبکه

گام ۱۷ – بازیابی کیف پول ارز دیجیتال

چگونه بیتکوین یا رمزارز بخریم یا بفروشیم؟

گام ۱۸ – ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال، احراز هویت و KYC

گام ۱۹ – تبادل رمزارز با صرافی متمرکز

گام ۲۰ – انواع سفارش در صرافی ارز دیجیتال

گام ۲۱ – سوآپ ارز دیجیتال یا معاوضه رمزارز

اگر علاقه‌مند شدید و به دنبال جزئیات کاملتر هستید می‌توانید دوره آنلاین ۲۱گام آموزش ارز دیجیتال در آکادمی کریپتومنتور را تهیه نمائید.

در تمام مسیر ۲۱گام آموزش رایگان ارز دیجیتال،
برای همگی شما عزیزانِ همراه، آرزوی موفقیت و پیروزی در زندگی و کسب‌وکار و
سودآوری در سرمایه‌گذاری یا معامله‌گری در بازارهای مالی به ویژه بازار رمزارزها دارم.

مهدی بیک محمد لو
آکادمی کریپتومنتور

21گام آموزش ارز دیجیتال - مهدی بیک محمد لو - کریپتومنتور
مهدی بیک محمد لو – کریپتومنتور

نوشته‌های مشابه